forum meteorologie, starea vremii, climatologie

Partners

Portal meteorologie   Galerie meteo   Meteo chat   Model WRF-RoMetEx   RSS  
Acum este Mar Iul 07, 2020 12:46 pm

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 81 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Laptopul lui Mircea Badea
MesajScris: Mie Noi 25, 2009 1:06 am 
Neconectat
Weather Guru
Weather Guru

M-am uitat si eu la Mircea Badea in seara asta si cred ca e pe metamfetamine sau ceva. OMG! Imagine

Sus

MesajScris: Mie Noi 25, 2009 3:48 am 
Neconectat
Admin
Admin

Andrei87 scrie:
M-am uitat si eu la Mircea Badea in seara asta si cred ca e pe metamfetamine sau ceva. OMG! Imagine

Ce a facut :mrgreen: ?

Sus

MesajScris: Mie Noi 25, 2009 1:32 pm 
Neconectat
Weather Guru
Weather Guru

Nu a facut nimic special, dar mi-e greu sa realizez cum un om la 35 de ani sau cat are el se poate scalambai in halul ala.

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Noi 25, 2009 5:17 pm 
Neconectat
EF-5
EF-5

Este showman, e bun de comediant, ma ia rasul cand se prosteste in toate felurile si vreau sa se scalambaie cat mai des. :lol: Asta e adevarata lui vocatie, mistocarie, baza si comedie. :mrgreen:

Si nu e pe metamfetamine, poate doar pe NANDROLON, ca sa-i umfle muschii. :mrgreen: Dar cica din cauza nandrolonului e praf cu imunitatea si raceste foarte des (asa a spus Huidu la Cronica :twisted: )

Sus

MesajScris: Mie Noi 25, 2009 8:18 pm 
Neconectat
Weather Guru
Weather Guru

Vazusem un comentariu care cred ca i se potriveste cel mai bine: e blocat emotional in adolescenta.
Iar Huidu e si mai praf, spune ca e pe 'roids pt ca e invidios pe felul cum arata Badea, si e frustrat de felul cum arata el insusi - sa fim sinceri - e un umflat scarbos. E praf cu imunitatea pt ca mananca numai porcarii, dar totusi arde ce mananca facand sala si alergand.

Sus

MesajScris: Mie Noi 25, 2009 10:26 pm 
Neconectat
Admin
Admin

Daca tot m-am facut curios , am gasit pe saitul Antena 3 , inregistrarea ultimei emisiuni a lui Badea si desigur am vizionat-o . Lasand la o parte atitudinea dezinvolta si evident puerila a realizatorului , pe mine chiar m-a impresionat prestatia lui Mircea Badea , in special datorita ideilor exprimate . La sfarsit parca ar fi fost pe aceeasi lungime de unda cu mine :lol: . Si eu ma numar printre votantii lui Crin Antonescu din primul tur , care acum sunt pusi intr-o situatie ingrata . Si totusi n-as dori sa raman acasa pe 6 decembrie :lol: . Daca la mine Traian Basescu este exclus , nici cealalalta solutie nu ma incanta in mod deosebit dar asta e ..... :( . Oricum l-as vota cu mare incredere pe oricare dintre Godzilla , Ciupacabra , Predator , Yeti , Dracula , Lucifer , Bigfoot , King Kong , Gorath , Matango ( etc. etc. , pentru ca nu-mi mai vine in minte alt nume pe moment ) , in az ca va concura impotriva lui Basescu in cel de-al doiulea tur !

Offtopic :
Pe mine ma enerveaza la culme si natura campaniei electorale duse de liderii si membrii PDL ! Sper exemplu , astazi , pe serverele mele de Counter-Strike am dat ban la cel putin 50 de insi care ii faceau reclama lui Traian Basescu si nu era unul si acelasi deoarece clasele lor de IP-ui erau diferite 8O . Incredibil unde a ajuns aceasta campanie ! Cu totii erau roboti , nu stiau nici sa se miste si se vedea clar ca intrasera doar pentru a transmite mesajul basescian ..... Ma tot intreb cat de idiot si disperat trebuie sa fi , ca sa ceri voturi adresandu-te la un public a carui medie de varsta este cam pe la 16 ani neavand nici macar drept de vot :evil: !

Sus

MesajScris: Mie Noi 25, 2009 10:47 pm 
Neconectat
Weather Guru
Weather Guru

De Gorath si Matango n-am auzit. :)

Dar ce zici de manerele puse in mijloacele de transport in comun din Cluj-Napoca, personalizate Traian Basescu? Plus afisul mare prezent in fiecare din autobuze pe peretele din spatele soferului. Dezgustator.

Dar nimic nu se compara cu campania electorala a lui Mazare pt Primaria Constanta, micii agenti comerciali fiind obligati sa-si puna in geam postere cu el, sub amenintarea ca daca nu o vor face, vor primi controale, si vor gasi ceva pentru care sa-i amendeze. Si mai dezgustator.

Pana la urma pentru prezidentiale conteaza in mare masura ce culoare politica are primarul...

P.S: a mai simtit careva din voi nevoia sa-i dea un pumn in nas unei persoane care a marturisit ca a votat cu Basescu?

P.S 2: n-am mers la vot, nu voi merge nici in turul doi. Intr-un moment de ispita m-am gandit sa merg, n-am cedat ispitei.

Sus

MesajScris: Mie Noi 25, 2009 10:54 pm 
Neconectat
Admin
Admin

Exact aceeasi poveste si in Targu-Mures cu afisele pe mijloacele de transport . Dar in Cluj intr-adevar se depaseste orice limita !
Supr-nasol din partea lui Mazare . Sa ii fie rusine !

Sus

MesajScris: Mie Noi 25, 2009 10:56 pm 
Neconectat
Weather Guru
Weather Guru

Singura data cand mi-am exercitat dreptul "democratic" de a vota a fost la referendumul pentru suspendarea presedintelui. :lol:

Sus

MesajScris: Mie Noi 25, 2009 11:10 pm 
Neconectat
Tornada
Tornada

Eu sunt de acord cu Crin Antonescu. Nu stiu exact ce fel de om este, vom afla cu siguranta in urmatorii ani, dar in momentul de fata il sustin intru-totul. Actuala dinastie Basescu, nu mai poate continua. Este imposibil ca acest om sa mai poata face ceva bun in tara asta. De altfel, nu cred ca a avut niciodata acest scop. Nu stau acum sa-l caracterizez si sa explicitez de ce este Basescu de netolerat in Romania, cred ca se stie deja asta.
Ideea este ca, Geoana are posiblitatea, intr-un astfel de contract semnat cu PSD, sa aduca o oarecare stabilitate politica in Romania, in urmatoarea perioada. Nu-l vad in stare pe Geoana si de altfel pe nimeni, in functia de presedinte, sa poata face lucruri extraordinare pentru poporul roman. Dar il vad capabil sa puna capat crizei politice, din care Basescu nu ar fi iesit niciodata, in urmatorii 5 ani. Iar o criza politica, tine departe de tara orice fel de investitori sau eventuale imprumuturi, care sa restaureze in timp, ce s-a pierdut in acest crash economic. Cu Traian Basescu acest lucru este 100% imposibil.
Si imi place sa cred, ca bunicuta din PSD, a fost pusa undeva pe un piedestal si lasata sa vorbeasca singura, in titlul de presedinte de onoare al partidului. Nu cred in ideea de marioneta Geoana, condus din spate de Iliescu. Criminalul Iliescu este doar o umbra a ceea ce a fost candva si nu-l mai asculta nimeni sau cel putin asa imi place sa cred. Din pacate insa, si PSD-ul are alte "lighioane" si mai vechi si mai noi, cu potential periculos in viitor. Dar chiar si lighioanele acestea par acum un nimic pe langa balaurii din PD-L, care au distrus Romania din radacini intr-o perioada foarte scurta.
Cum zice si Antonescu: trebuie sa alegem raul cel mai mic dintre doua rauri. :mrgreen:
Nu luati ce am spus eu ca o campanie electorala. E doar un gand, fiecare voteaza cu cine vrea. :wink:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Noi 26, 2009 1:18 pm 
Neconectat
EF-5
EF-5

Ai mei gandesc ca crizele politice sunt provocate de "nenorocitii aia de pesedisti" care vor mereu sa-i faca in necaz lui Baselu" Am mai spus, n-am ce sa le fac, ei vor vota Base si in turul II, eu am votat Antonescu in turul I si cred ca bag Geoana acuma. Base numai scandal vrea si nimic mai mult.

Hehehe, eu am implinit 18 ani in 27-07-2003, asa ca tare drag mi-a fost sa votez pentru prima data la referendumul Constitutiei din 2003 cu DA, pentru ca aceasta noua Constitutie prevedea desfiintarea Serviciului Militar Obligatoriu. :twisted: Singurul vot la care n-am fost este Turul II al prezidentialelor din 2004, din cauza ca eram student in Bucuresti. In primul tur de atunci am votat in Capitala pe listele suplimentare la un liceu din Tineretului, dar apoi in turul II nu s-a mai dat voie decat la sectiile speciale si cand am vazut ce coada era la cea de la Gara de Nord m-am lasat pagubas. :evil: Voi merge mereu la vot indiferent de ce zic altii, mai ales ca sectia de votare e la o aruncatura de flegma (nici macar de batz :D ) de mine. :lol: Chiar daca sunt constient ca nimic nu se va schimba vreodata in tara asta.

Sus

MesajScris: Joi Noi 26, 2009 3:01 pm 
Neconectat
Tornada
Tornada

cei cu drept de moderatori sa faca un POLL aici referitor la alegerile prezidentiale turul2 :!: :!: :!:
excelenta idee, nu ? :mrgreen:

Sus

MesajScris: Joi Noi 26, 2009 3:53 pm 
Neconectat
Tornada
Tornada

nu stiu daca suntem chiar un esantion reprezentativ :lol:

Sus

MesajScris: Joi Noi 26, 2009 3:54 pm 
Neconectat
Tornada
Tornada

si inca una - parafrazandu-l pe Bastardi: "Enjoy democracy. It's the only one you've got" :mrgreen:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Dec 17, 2009 7:55 pm 
Neconectat
EF-5
EF-5

Iata-l pe Badea mai tanar, impreuna cu Teo la emisiunile de pe vremuri. Ce fata de copil are. :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=CDbQx8cj ... r_embedded

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 81 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]