forum meteorologie, starea vremii, climatologie

Partners

Portal meteorologie   Galerie meteo   Meteo chat   Model WRF-RoMetEx   RSS  
Acum este Mar Apr 16, 2024 6:55 am

Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4557 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 304  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Barfe, smenuri, susanele
MesajScris: Mie Mai 29, 2019 7:20 am 
Neconectat
Furtuna
Furtuna

Membru din: Lun Noi 10, 2008 1:00 pm
Mesaje: 1961
Localitate: Hampshire
Vocabular identic, pretentii ioc :
taranu, radulescu, stefanescu si multi altii.

Ai vrea tu ca la varsta lui fii-miu sa faci si sa ai ce are el :idea: dar nu ai de UNDE !

_________________
flash=290,130]http://www.wunderground.com/swf/pws_mini_rf_nc.swf?station=IWEYBRID15&freq=30&units=metric&lang=EN[/flash]


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Barfe, smenuri, susanele
MesajScris: Mie Mai 29, 2019 7:39 am 
Neconectat
Mr. Green
Mr. Green
Avatar utilizator

Membru din: Dum Iul 30, 2006 1:00 pm
Mesaje: 9972
Ati dat-o grav in balarii. Nu mai bine va evitati?!
Nu-ti dau blocare, Andrei! Ultima data cand am intervenit nu a fost bine!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Barfe, smenuri, susanele
MesajScris: Mie Mai 29, 2019 8:40 am 
Neconectat
Weather Guru
Weather Guru
Avatar utilizator

Membru din: Vin Dec 05, 2008 1:00 pm
Mesaje: 36962
Localitate: Bistrita
Multumesc. Eu vreau sa-l evit pe cat posibil, dar uite si tu ce face: postez un mesaj despre diaspora, in general, iar el lanseaza un atac virulent la persoana, basca mai pune si o poza scoasa din context...
Dintre toate clinciurile intotdeauna el s-a legat de mine, niciodata nu s-a intamplat sa scrie el despre ceva si eu sa-l atac direct. Chiar sper sa se potoleasca, oricum nu are alte postari pe acest forum de meteorologie, in afara de politica.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Barfe, smenuri, susanele
MesajScris: Mie Mai 29, 2019 10:18 am 
Neconectat
Furtuna
Furtuna

Membru din: Lun Noi 10, 2008 1:00 pm
Mesaje: 1961
Localitate: Hampshire
Ai atacat nenumarati useri aici. Poate si pe alte forumuri. Unii au renuntat la acest forum din cauza ta. Vrei sa fii singurul care posteaza aici ? Gresesc cumva ?
Este foarte usor sa gasesc ( daca am timp ) ce a fost scris referitor la atacurile la persoana. Gresesc cumva ?
De ce cand eu si Eugen scriem ceva despre " c...a r...e " te enervezi si nu raspunzi normal sau de ce mai raspunzi ? Gresesc cumva ?
Exact cum a scris Steaua ar fi bine sa ne evitam ca sa nu mai " lansam atacuri virulente la persoana " :-)

_________________
flash=290,130]http://www.wunderground.com/swf/pws_mini_rf_nc.swf?station=IWEYBRID15&freq=30&units=metric&lang=EN[/flash]


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Barfe, smenuri, susanele
MesajScris: Mie Mai 29, 2019 12:11 pm 
Neconectat
Weather Guru
Weather Guru
Avatar utilizator

Membru din: Vin Dec 05, 2008 1:00 pm
Mesaje: 36962
Localitate: Bistrita
Cei care au renuntat la forum "din cauza" mea au facut un bine forumului. Cum de altfel si eu vreau binele acestui forum de METEOROLOGIE, nu de POLITICA.
Claro?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: " ce se iau astia de mine "
MesajScris: Mie Mai 29, 2019 12:29 pm 
Neconectat
Furtuna
Furtuna

Membru din: Lun Noi 10, 2008 1:00 pm
Mesaje: 1961
Localitate: Hampshire
" ce se iau astia de mine " Scris: Sâm Iun 27, 2009 10:09 pm :D

balamuc/topic803.html

_________________
flash=290,130]http://www.wunderground.com/swf/pws_mini_rf_nc.swf?station=IWEYBRID15&freq=30&units=metric&lang=EN[/flash]


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Barfe, smenuri, susanele
MesajScris: Mie Mai 29, 2019 2:09 pm 
Neconectat
Weather Guru
Weather Guru
Avatar utilizator

Membru din: Vin Dec 05, 2008 1:00 pm
Mesaje: 36962
Localitate: Bistrita
Mi-ai luat-o inainte, chiar voiam sa il dau ca exemplu pe retardatul de cman din Buzau. Si mai era unul tampit (nu zvartoshu), nu mai tin minte userul. E foarte bine ca s-a curatat forumul de scursurile alea, plus ema-ema, roberta care erau niste rusini pur si simplu pentru acest forum calitativ. Mai sunt cativa care ar trebui sa dispara, mike, eugen si neaceasca. Ia-s da la schimb pe iceage, catalyn si zoltan, care din pacate s-au retras. Asta nu se va intampla, dar atunci acest forum ar fi chiar perfect.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Barfe, smenuri, susanele
MesajScris: Mie Mai 29, 2019 2:40 pm 
Neconectat
Furtuna
Furtuna

Membru din: Lun Noi 10, 2008 1:00 pm
Mesaje: 1961
Localitate: Hampshire
Cand vei fi titularul acestui forum ( noroc ca NU ! ) vei ramane singur pe lumea asta .... ca si acum de altfel :idea:

_________________
flash=290,130]http://www.wunderground.com/swf/pws_mini_rf_nc.swf?station=IWEYBRID15&freq=30&units=metric&lang=EN[/flash]


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Barfe, smenuri, susanele
MesajScris: Mie Mai 29, 2019 4:39 pm 
Neconectat
Weather Guru
Weather Guru
Avatar utilizator

Membru din: Vin Dec 05, 2008 1:00 pm
Mesaje: 36962
Localitate: Bistrita
Nu prea te duce capul daca pentru tine 3 membri inseamna tot forumul.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 29, 2019 10:56 pm 
Neconectat
EF-5
EF-5
Avatar utilizator

Membru din: Dum Oct 26, 2008 1:00 pm
Mesaje: 25248
Localitate: Slatina OT
Roberta a parasit si Softpedia, dupa ce s-a certat cu ala care crede in prognoza gugustiucului iarna. :lol: Apoi s-a certat cu un Moderator si a parasit de buna voie.

De mine nu veti scapa. :twisted: Insa as fi vrut si eu sa ramana iceage sau Catalyn Butiu. La inceputurile forumului a existat si o mary din ANM, poate si-a gasit un job mai bun.

Nu uit in veci cum ANM-ul comunist roman a scos diagnoza de pe site in urma sesizarilor de neconcordante sau prognoze gresite. Altii mi-au zis ca au scos si meteogramele.

Iar ieri radarul avea o mare gaura pe aria celui de la Craiova, nefunctional.

Zvartoshu inca activeaza, pe aria radio, oricum din 2011 nu mai dau pe acolo. Stau de vorba el si un taran din Videle, iar altii ii ataca si se balacaresc, Radio Sant, mai bine lipsa.

Va mai pot anunta ca am renuntat cam de 1 luna la emisiunea lui MB. :D Nu mai are pic de haz. :| Si el si Carcotasii mai incearca o continuare, dar nici unul, nici altii, nu mai sunt ce au fost. Consumul meu de TV tinde spre 0 deja, mai dau pe la stiri cand sunt furtuni in tara.

Pentru Mike as zice si eu ca mai bine nu mai intra decat doar ca sa faca politica, de care suntem satui. Dar e si Eugen pasionat de politica. :mrgreen:

_________________
A venit Ursula, zeita din UE, sa-si primeasca rima. Muzeul Lampilor, powered by Drumul Expres Craiova-Pitesti.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Barfe, smenuri, susanele
MesajScris: Joi Mai 30, 2019 12:20 am 
Andrei87 scrie:
Mie nu imi place despre diaspora asta. Printre romanii onesti, inteligenti si care s-au dus catre un trai mai bun se numara si patura cea mai de jos, muncitori, spalatori de vase, stergatori la cur de batrani si hoti. De fapt aceasta este marea masa a diasporei, nu e nici pe departe vreo elita.

Andrei, greșești și ai același discurs ca mulți pesediști, e adevărat că sunt mulți care ne fac de rușine dar oamenii nu au plecat din țară pentru că nu mai puteau de bine ci pentru a încerca s-o ducă cât de cât mai bine, atât ei cât și familiile lor. Țara asta se duce de râpă și din cauza unora care gândesc ca tine și girează într-un fel o gașcă de escroci care au pus mâna pe putere și își bat joc de români cum vor ei.
Dacă țara asta dorește o șansă cât de mică pentru un viitor mai bun trebuie să scape definitiv de escrocii cocoțați la putere prin diverse mijloace fie că sunt de la putere sau din opoziție. Acești indivizi trebuie identificați și considerați persona non grata în țară. Din păcate nu este cine să facă asta.
Tu ai o gândire un pic cam întortocheată și ești foarte intolerant cu cei care nu îți convin ție, colegii tăi de la muncă ce părere au despre tine ? Așa te comporți cu toată lumea, dacă cineva nu îți împărtășește părerile îi dai flit și gata, ai rezolvat problema ? Dacă toată lumea ar fi ca tine am ajunge la război civil cât ai bate din palme. Nu știu de unde ai atâta frustrare, că nu pot să spun că e vorba de ură dar ai o atitudine de speriat. Cred că dacă ai fi într-o poziție dominantă undeva te-ai comporta exact ca Dragnea, ca un dictator. Apreciez că ești pasionat de meteorologie și fenomene meteo dar ca om ești o fire foarte dificilă.


Sus
  
 
 Subiectul mesajului: Re:
MesajScris: Joi Mai 30, 2019 1:14 am 
Neconectat
Weather Guru
Weather Guru
Avatar utilizator

Membru din: Vin Dec 05, 2008 1:00 pm
Mesaje: 36962
Localitate: Bistrita
Neaceasca85 scrie:
Va mai pot anunta ca am renuntat cam de 1 luna la emisiunea lui MB.

Ce Dragnea la inchisoare, ce USR 22%, abia asta e stirea lunii !!! 8O 8O 8O


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Mai 30, 2019 2:21 am 
Neconectat
EF-5
EF-5
Avatar utilizator

Membru din: Dum Oct 26, 2008 1:00 pm
Mesaje: 25248
Localitate: Slatina OT
Sunt convins ca audienta lui s-a prabusit drastic din 2014 incoace, pe cati am auzit ca renunta la emisiune.

Lipsa lui de haz, lipsa mea de timp, repetatul acelorasi subiecte si cuvinte la infinit, mai bine lipsa si ma mai uit pe Youtube la faze din vremurile sale bune, de pana in 2014.

_________________
A venit Ursula, zeita din UE, sa-si primeasca rima. Muzeul Lampilor, powered by Drumul Expres Craiova-Pitesti.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Barfe, smenuri, susanele
MesajScris: Joi Mai 30, 2019 8:50 am 
Neconectat
Furtuna
Furtuna

Membru din: Lun Noi 10, 2008 1:00 pm
Mesaje: 1961
Localitate: Hampshire
TU " . " nu ai nici un drept ca sa elimini oameni de pe acest forum. Nici macar o persoana. Nu ai calitatea necesara :idea: Deschide-ti un forum al tau si numai al tau.
TU " . " ai dreptul sa traiesti si sa instalezi senzori pe unde doresti :-), sa incerci sa vinzi postere scumpe dar fara a te lega de altii !

_________________
flash=290,130]http://www.wunderground.com/swf/pws_mini_rf_nc.swf?station=IWEYBRID15&freq=30&units=metric&lang=EN[/flash]


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re:
MesajScris: Joi Mai 30, 2019 8:52 am 
Neconectat
Furtuna
Furtuna

Membru din: Lun Noi 10, 2008 1:00 pm
Mesaje: 1961
Localitate: Hampshire
@Neaceasca85
Vezi ca esti in aceeasi caldare cu noi :!:
Adica " . " vrea sa dispari de pe acest forum ! mai ales ca nu mai urmaresti emisiunea cu " taranul ".

_________________
flash=290,130]http://www.wunderground.com/swf/pws_mini_rf_nc.swf?station=IWEYBRID15&freq=30&units=metric&lang=EN[/flash]


Ultima oară modificat de Mike60 pe Joi Mai 30, 2019 9:01 am, modificat 1 dată în total.

Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4557 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 304  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Termeni şi condiţii
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
phpBB SEO