forum meteorologie, starea vremii, climatologie

Partners

Portal meteorologie   Galerie meteo   Meteo chat   Model WRF-RoMetEx   RSS  
Acum este Dum Noi 17, 2019 3:02 pm

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 81 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re:
MesajScris: Dum Oct 09, 2011 3:06 am 
Neconectat
Ploaie
Ploaie

Neaceasca85 scrie:
Criza barbatului de varsta mijlocie, asa interpreta Carmen Bruma manifestarea lui Badea cu cantatul de Bad to the Bone. :lol:

Dar ce a vrut sa arate Badea cu faza cu cantatul, pana atunci ma uitam mai des la el, ca mai aveam nevoie si de rautati, nu numai de smile-urile canadiene, insa am lasat-o mai moale afterwords...

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Oct 09, 2011 12:41 pm 
Neconectat
EF-5
EF-5

Pe Badea nu-l abandonez niciodata, am nevoie de veninul lui aruncat in lucrurile negative din tara si din viata+de caterinca, se zice ca e idolul frustratilor si ce-i drept am si eu frustrarile mele. :lol:

De cand cu VSFM-WWTBAM-ul romanesc am abandonat Cronica Carcotasilor urmarita inca din 2001, contributie la asta au si mizeria de PRIMA TV Slatina (cu care am fost blestemat in 2007) care retransmite jalnic si din Digi Satelit dar si accidentul lui Huidu care s-a crezut Alberto Tomba, a dat cu capul de pom si si-a fucked up emisiunea si pe el. :evil:

Sus

Subiectul mesajului: Re: Mircea Badea
MesajScris: Dum Oct 09, 2011 8:42 pm 
Neconectat
Weather Guru
Weather Guru

Mai exista cronica aia?

Mircea Badea spune si multe adevaruri, cele mai multe dintre ele fiind totusi depictabile de logica bunului simt a fiecaruia. Eu zic ca nu trebuie sa ne comportam ca niste pocaiti/ipocriti si sa zicem ca viata e frumoasa ("nu exista bagabont sa se comporte ca o adventista" :lol: ). Cel putin in Romania chiar daca te minti si incerci sa-ti faci viata frumoasa, tot nu-ti reuseste, asa ca...
Motivul pentru care nu prea ma mai uit la Badea e ca manaca rahat pe banda rulanta, isi da cu parerea pe subiecte care il depasesc si evident e intr-o eroare totala pe marginea acelor subiecte. Plus ca nu mai e asa funny ca acum cativa ani, e lingaul Motanului pana la urma... Nu zic, Basescu si toate gunoaiele de la putere trebuie demascate, dar asa, 5 minute, ca stim si noi cum sta treaba, nu toata emisiunea...
Ca o paranteza, trebuie sa recunosc ca imi place foarte mult de Radu Tudor, pe care nu il inghiteam la inceput...s-a afirmat o data cu celebra rapire a jurnalistilor si la vremea respectiva mi se parea ca vorbeste baliverne, dar cred ca avea dreptate tot timpul...

Ultima oară modificat de Andrei87 pe Dum Oct 09, 2011 8:59 pm, modificat 1 dată în total.

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Oct 09, 2011 8:54 pm 
Neconectat
EF-5
EF-5

Se repeta mereu cu aceleasi chestii legate de aceiasi Base si Boc, ma ia somnul cateodata pana la pauza de publicitate cand sar ca ars sa opresc sunetul, il aud "pauza si ne revedem dupa" caut disperat telecomanda ce se pierde prin pat. :lol:

Sus

MesajScris: Lun Oct 10, 2011 6:04 am 
Neconectat
Ploaie
Ploaie

E super cand se ia de numele unora, ii si ies in fata numai nume si nume recunosc, insa in vest ar fi fost de mult tras pe dreapta din cauza asta si din cauza care ating rasismul....

Sus

MesajScris: Lun Oct 10, 2011 11:02 am 
Neconectat
-40 °C
-40 °C

Cred ca totusi vesticii sunt mult mai rasisti decat noi.Si se comporta ca atare atat la tv, radio, pe strada cat si prin legi.Exemple pot fi date cu nemiluita mai ales din Franta si Marea Britanie.Tiganii care ajung acolo din Romania sau Bulgaria si nu numai sunt o joaca fata de ce probleme sunt cu milioanele de musulmani...

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 81 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ora este UTC + 2 [ DST ]