| Forum Meteorologie.ro https://forum.meteorologie.ro/ |
|
| Calendarul pe etape + discutii generale http://forum.meteorologie.ro/prometeo-editia9/calendarul-etape-discutii-generale-t1772-15.html |
Pagina 2 din 2 |
| Autor: | steaua [ Lun Dec 29, 2014 12:25 pm ] |
| Subiectul mesajului: | Re: Calendarul pe etape + discutii generale |
Deja? Mai mergea o etapa, doua de munte. A fost fain oricum. |
|
| Autor: | sorifin [ Lun Dec 29, 2014 7:11 pm ] |
| Subiectul mesajului: | Re: Calendarul pe etape + discutii generale |
Felicitari si din partea mea!! Din pacate nu ma atrag foarte tare prognozele, poate de-aia nu reusesc sa-mi amintesc de etape la timp.Si dupa ce ratezi 3-4, e gata.Tot cu statisticile si cu climatologia ma impac cel mai bine |
|
| Autor: | catalin [ Lun Dec 29, 2014 7:22 pm ] |
| Subiectul mesajului: | Re: Calendarul pe etape + discutii generale |
steaua scrie: Deja? Mai mergea o etapa, doua de munte. A fost fain oricum. Pai da, au trecut repede, dar au fost toate 12. Etape suplimentare de munte s-ar putea desfasura in "Pariu cu vremea" daca sunt doritori care sa organizeze/concureze. sorifin scrie: Tot cu statisticile si cu climatologia ma impac cel mai bine. Si eu la fel, dar am zis sa mai animam putin atmosfera din toamna cu stratusi prin repornirea concursului. sorifin scrie: Sper ca va sunt de folos mai mult pe partea asta. Chiar de foarte mare folos! |
|
| Pagina 2 din 2 | Ora este UTC + 2 [ DST ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|