forum meteorologie, starea vremii, climatologie

Partners

Portal meteorologie   Galerie meteo   Meteo chat   Model WRF-RoMetEx   RSS  
Acum este Sâm Apr 20, 2024 10:08 am

Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Administratori forum
MesajScris: Dum Mar 15, 2009 10:47 am 
Neconectat
Site Admin
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Dum Apr 16, 2006 1:00 pm
Mesaje: 2333
Localitate: Bacau
Administratorii forumului sunt :
- vimp
- CaTaLyN

_________________
Starea vremii pe intelesul tuturor


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Administratori forum
MesajScris: Mie Iul 28, 2010 10:01 am 
Neconectat
Site Admin
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Dum Apr 16, 2006 1:00 pm
Mesaje: 2333
Localitate: Bacau
In perioada 29.07-14.08 o sa fiu plecat in concediu.
Pentru orice probleme legate de forum va rog sa va adresati lui CaTaLyN.
Multumesc.

_________________
Starea vremii pe intelesul tuturor


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Administratori forum
MesajScris: Mie Mar 08, 2023 11:49 pm 
Neconectat
Weather Guru
Weather Guru
Avatar utilizator

Membru din: Vin Dec 05, 2008 1:00 pm
Mesaje: 36968
Localitate: Bistrita
Bun, dupa cum a vazut toata lumea, sunt noul admin pe acest forum. Vimp mi-a zis personal ca nu are timp sa se ocupe, asa ca o sa preiau eu fraiele.

Cateva note pentru utilizatori pentru inceput:

@Vincentiu: Politica incalzirii globale antropogenice va fi dezbatuta exclusiv in topicul dedicat. Adica aici: http://forum.meteorologie.ro/post223775 ... 5e#p223775
Nicaieri altundeva si cu nicio alta ocazie. Sunt convins ca ai inteles ideea. Pentru abateri, vezi mai jos.

@Neaceasca - ai zeci de mii de mesaje pe forum, dintre care extrem de putine relevante pentru domeniul meteo. Te rog sa te mentii pe subiect, iar trairile tale personale sa le scrii in "salut, eu sunt", nu la "barfe, smenuri, susanele" si categoric nu prin alte parti.

@mike - nu facem politica pe forumul asta si nu aruncam cu intepaturi. Te rog sa te abtii de la asa ceva pe viitor, oricat de mare ar fi tentatia. Acelasi lucru valabil si pentru @Eugen.

Regula de aur ramane: prima abatere - avertisment, a doua abatere ban temporar, a treia abatere ban permanent.

Desigur, daca cineva se va simti nedreptatit de vreo decizie de-a mea, e liber sa mearga la vimp - pana la urma el este detinatorul site-ului.

Cand voi avea mai mult timp, voi face curatenie si prin topicuri, sunt multe foarte vechi si nu aduc niciun plus valoare forumului, nici pe partea de arhiva.

Voi incerca sa fac si o promovare a forumului prin diverse medii. Chiar daca e foarte putin atractiv acest format in ultimii ani mai ales pentru tineret, nu ar strica niste activitate de calitate in plus.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Termeni şi condiţii
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
phpBB SEO