forum meteorologie, starea vremii, climatologie

Partners

Portal meteorologie   Galerie meteo   Meteo chat   Model WRF-RoMetEx   RSS  
Acum este Vin Mar 29, 2024 9:21 am

Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 522 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 31, 32, 33, 34, 35
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Probleme cu functionarea forumului ?
MesajScris: Sâm Apr 05, 2014 7:40 pm 
Neconectat
-40 °C
-40 °C
Avatar utilizator

Membru din: Dum Feb 17, 2008 1:00 pm
Mesaje: 14393
Localitate: Tg-Mures
Asa am vazut si eu.Ecran alb fara niciun mesaj.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Probleme cu functionarea forumului ?
MesajScris: Dum Apr 06, 2014 1:59 pm 
Neconectat
Site Admin
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Dum Apr 16, 2006 1:00 pm
Mesaje: 2333
Localitate: Bacau
N-am prins nimic ...

_________________
Starea vremii pe intelesul tuturor


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Apr 13, 2014 11:32 pm 
Neconectat
EF-5
EF-5
Avatar utilizator

Membru din: Dum Oct 26, 2008 1:00 pm
Mesaje: 25211
Localitate: Slatina OT
Merge cam in suturi, ba se incarca instant, ba tot sta in cerc rotativ.

_________________
A venit Ursula, zeita din UE, sa-si primeasca rima. UE se va scinda pana in 2040.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Probleme cu functionarea forumului ?
MesajScris: Mar Apr 15, 2014 12:42 am 
Neconectat
Site Admin
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Dum Apr 16, 2006 1:00 pm
Mesaje: 2333
Localitate: Bacau
Cam dese rapoartele... o sa mai fac o investigatie.

_________________
Starea vremii pe intelesul tuturor


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Iul 08, 2019 12:48 pm 
Neconectat
EF-5
EF-5
Avatar utilizator

Membru din: Dum Oct 26, 2008 1:00 pm
Mesaje: 25211
Localitate: Slatina OT
Bad Request de aseara ora 21 pana azi dimineata. Cand a revenit, vimp era pe forum, respect maestre.

_________________
A venit Ursula, zeita din UE, sa-si primeasca rima. UE se va scinda pana in 2040.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Probleme cu functionarea forumului ?
MesajScris: Lun Dec 16, 2019 7:53 pm 
Neconectat
Tornada
Tornada
Avatar utilizator

Membru din: Joi Dec 27, 2007 1:00 pm
Mesaje: 6257
Localitate: Giroc (TM)
Dar oare ce s-a intamplat cu forumul de a fost picat 5 zile?

_________________
Conditii meteo live:
- Novaci (GJ)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Dec 17, 2019 3:07 am 
Neconectat
EF-5
EF-5
Avatar utilizator

Membru din: Dum Oct 26, 2008 1:00 pm
Mesaje: 25211
Localitate: Slatina OT
Atacuri. Hackeri.

Am dat mai lui vimp vineri, iar duminica am deschis topic pe SP cu ce semnifica eroarea. :lol:

Anyway, am zis ca nu i se simte lipsa, la ce vreme avem si ce vreme se anunta. :mrgreen:

Si eu abia in weekend am incercat sa-l resuscitez, imi convenea ca am mai putine forumuri de citit in cursul saptamanii, sunt foarte nervos pe munca/serviciu, nu am avut liber de 1 decembrie ca in alti ani si sunt in sevraj, sa inceapa odata vacanta de Sarbatori ca nu mai pot.

_________________
A venit Ursula, zeita din UE, sa-si primeasca rima. UE se va scinda pana in 2040.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Probleme cu functionarea forumului ?
MesajScris: Mar Dec 17, 2019 9:49 pm 
Care-i șmecheria cu softpedia, mi-am făcut cont dar în afară de citirea unor postări n-am putut să răspund sau să postez ceva iar secțiunea de vreme nu știu pe unde e, am văzut că au niște reguli de speriat, nu poți să deschizi topic nou, e un forum care la prima vedere pare absolut inutil.


Sus
  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Dec 18, 2019 2:20 am 
Neconectat
EF-5
EF-5
Avatar utilizator

Membru din: Dum Oct 26, 2008 1:00 pm
Mesaje: 25211
Localitate: Slatina OT
Inutil? E cel mai mare forum din Romania, altele precum Computer Games s-au inchis.

_________________
A venit Ursula, zeita din UE, sa-si primeasca rima. UE se va scinda pana in 2040.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Probleme cu functionarea forumului ?
MesajScris: Mie Dec 18, 2019 12:00 pm 
Neconectat
Mr. Green
Mr. Green
Avatar utilizator

Membru din: Dum Iul 30, 2006 1:00 pm
Mesaje: 9972
eugenraduoradea scrie:
Care-i șmecheria cu softpedia, mi-am făcut cont dar în afară de citirea unor postări n-am putut să răspund sau să postez ceva iar secțiunea de vreme nu știu pe unde e, am văzut că au niște reguli de speriat, nu poți să deschizi topic nou, e un forum care la prima vedere pare absolut inutil.

Sectiunea meteo este la Dezbateri si mai este una la Agricultura. Acolo o sa poti deschide subiecte si poti si posta. In Poiana lui Iocan, dar si in alte sectiuni, poti doar sa citesti pana ajungi la 200 de postari, dupa care poti sa deschizi subiecte si poti si posta. In alte sectiuni nici nu poti sa citesti daca nu ai cel putin 50 de postari.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Probleme cu functionarea forumului ?
MesajScris: Mie Dec 18, 2019 6:29 pm 
50 de postări, cam greu de crezut, am intrat așa de curiozitate și probabil voi mai intra cândva, nu se știe când. Nu mă prea interesează subiectele discutate acolo. Dacă am vreo problemă găsesc soluții în lumea largă a google-ului, fie în română sau în engleză, găsesc diverse tutoriale sau dacă vreau să cumpăr ceva citesc review-urile negative sau pozitive despre anumite produse. Și apropo, în softpedia asta, unde am avut un cont n ani, cum găsești diverse subiecte de interes că nu am văzut nicio căsuță albă cu search sau caută, etc. ?


Sus
  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Dec 19, 2019 10:14 pm 
Neconectat
EF-5
EF-5
Avatar utilizator

Membru din: Dum Oct 26, 2008 1:00 pm
Mesaje: 25211
Localitate: Slatina OT
Este un forum vast si iti ia chiar ani de zile sa te obisnuiesti. In partea de sus apar mereu subiectele nou deschise. Si acest feature e de doar cativa ani, nu era pana de curand. Totusi nu apar subiectele deschise in Sexy Lounge.

Eu frecventez doar RCS-RDS, Digi.Mobil, Telekom Romania ex Romtelecom (nu frecventez Telekom Mobil Romania ex Cosmote) unde aberam in voie din 2015 incoace pe Cafeneaua Telekom, Meteorologia de la Agricultura (sau meteorologia gugustiucara a lui Vincentiu 1981 :lol: ), Cat de Frig si de Cald e la Voi de pe Dezbateri, Viata in anii '90-2000 de pe Dezbateri, alte eventuale subiecte interesante pe Dezbateri, Ce melodii actuale nu va plac de pe Muzica.

Sexy Lounge mai rar pentru discutii, mai des pentru poze (2 topicuri, Femei Voluptoase/Plinute si Femei Grasute/Grase si chiar mai mult, pentru a vedea tipe cu sani mari :oops: ), Instalatii, Centrale Termice & Lucrari Practice in ultima vreme.

Alt topic des frecventat, pe aria Electrocasnice & Lumini, topicul Intrebari cu Electricitatea din Romania, unde de 2 ani s-a constituit grupul nostalgicilor dupa lampile cu mercur si sodiu si pentru corpurile de iluminat public vechi, de la inceputuri pana la cele instalate de Luxten, adica cei care uram LED-urile stradale actuale. :)

Pe Poiana lui Iocan rareori arunc cate un reply, cam arunc reply-uri oriunde cred ca pot primi Like-uri. :mrgreen:

_________________
A venit Ursula, zeita din UE, sa-si primeasca rima. UE se va scinda pana in 2040.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 522 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 31, 32, 33, 34, 35

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Termeni şi condiţii
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
phpBB SEO